pelinkarahan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pelinkarahan

kavak yellerinin güzel kızı pelin karahan..

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msn nickleri

2 posters
YazarMesaj
!!^_uGoo_^!!

!!^_uGoo_^!!

Msn nickleri Empty
MesajKonu: Msn nickleri   Msn nickleri EmptySalı Ocak 22, 2008 10:08 pm

**yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S**

**Birgün aşklar biter hatıralar kalır,Kimi sewersen sew,hep hatırlatır,Sanma bi başkası yerimi alırR..!qeLenLeR qiDeNi €Lb€T Bi gÜn AratırR..!**

**Sewqiler SaHTe,!nsanlar KaHPe,Hayatınız PLaN,ALayınız YaLaN..!**

**DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN .**

**Bu alemin tek derdi ben olmuşum Demekki zamanında iyi koymuşum**

**Alıştım Gündüzleri Aşk Acısı çekip Geceleri Ağlamaya İSYAN Ediyorum Bu Yalan Sahte HAYATA**

**Sen benim adımı bile anamazsın...Bırak dost kalmayı...Sen benim düşmanım bile olmassın**

**ßeni ßu Kadar Kolay Silebildiysen,Zaten Hiç Yazmamışsın Demektir...**

**SEVDADA OZLEM OLMALI KI YUREKLERDE KALSIN, OZLEM BIRAZDA ACI VERMELI KI YUREKLER SEVDANIN DEGERINI BILSIN, YUREKLER CESUR OLMALI KI SEVDALAR TURKU TADINDA OLSUN!**

**Aşk yok !! sevgi İZİNLİ !! Romantizim sizlere ÖMÜR!!**

**Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK**..

*Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA**

**Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara.. **

**Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. :'( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..**

**Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =( **

**DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim**

**Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın birgün acılar diner giden gitsin aldırma arkana bakma sakın krallar önde gider..**

**Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem.. **

**Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!**

**Söz bizde,beste bizde,taklit yok bizde,mevzuda takmıyoruz geri vitese**

**вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...**

**aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL **GeRi_GeLMeYi$iN**

**ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim ama sen insan olma nezaketini gösteremiosun **

**-αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє уяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α**

.**..Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---**

**Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!**

**Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.....**

**A$k Yarı yoLda kaLdı N€yL€yim ?! Korkmuorum ߀n ßuyum, ßöyL€yiM !!!**

**eLLEriini biRak AvucLarimDa kaLsiN sen oL YaniimDa yiLlAr ómRúMú CaLsiin..**

**вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…**

**вιя zαмαηℓαя αя∂ıη∂αη ßαкαя αğℓαя∂ıм $ιм∂ι ∂öηüρ αя∂ıмα ßιℓє ßαкмαм вιя zαмαηℓя υğяυηα ∂üηуαℓαяı уαкαя∂м $ιм∂ι $єяєƒѕιzм кιвяιт ßιℓє çαкмαм **

**Bu HaYa† ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri **

**olmuş ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı **

**ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм ...**

**gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм**

**Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn...? **

**s£vméy! b!LmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞ! **
http://www.piramitforum.com
Admin
Admin
Admin

Msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn nickleri   Msn nickleri EmptySalı Ocak 22, 2008 10:13 pm

bunlar süper uqo çok sağl
http://pelinkarahan.forumotion.net

Msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası